Ana Sayfa Kurumsal Ürünler Bayiler Belgeler İletişim
Müşteri Hizmetleri
Ürünlerimiz
Gitmek için tıklayınız.
Tüm Ürünlerimizi görmek için tıklayınız.
KURUMSAL

FİRMAMIZ

Şirketimiz Kasım-2011 Yılında Albayrak Taahhüt Pvc Yapı Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. olarak Mustafa Yılmaz tarafından kurulmuştur.

Fırat A.Ş.'nin üretimi olan Gedizpen markalı ürünlerin İç Anadolu Bölge Distribitörü olarak Kayseri, Sivas, Malatya, Nevşehir, K.Maraş ve Yozgat İllerindeki bayilerimizin Pvc ve Aksesuar ihtiyaçlarını temin etmektedir. 

Rekabetin çok büyük olduğu Pvc sektöründe kendine özgü çalışmalarıyla hızla büyümeye devam etmektedir.

 

VİZYON

Müşterilerimiz için en düşük maliyetle en yüksek faydayı sağlayarak plastik ve kozmetik malzemelerden oluşan pencere, kapı, çatı sistemleri ile her türlü tesisat, altyapı, çevre tesisleri için gerekli pvc elemanlarının satışını yapmaktır.
 

DEĞERLERİMİZ
 
Gelecek kuşaklara kalıcı örnek olmak
Azimli ve mücadeleci olmak
Özverili olmak
Yenilikçi olmak
Dürüst ve Güvenilir olmak
Katılımcı olmak
Şeffaf olmak
Sorumluluk sahibi olmak
Tutarlı olmak
Değerlerine bağlı olmak
 
 
KALİTE POLİTİKAMIZ
 
Şirketimiz, iş mükemmelliği modelini, üretim aşamasından nihayi tüketiciye ulaştırma aşamasına kadar her süreçte büyük bir titizlik ve profesyonellik ile hizmet vermek.
 
Müşterilerin ihtiyaç beklentilerini en üst seviyede karşılamak mevzuat ve şartlarına uymak, kalite ve güven bakımından aranan marka olmak, ürün kalitesinden ödün vermeden devam etmek.
 
Kaliteli ürün ve profesyonel hizmet anlayışını benimsemek.
 
Her geçen gün değişen ve yenilenen teknolojiyi yakından takip etmek ve beraberinde getirdiği yenilikleri en verimli şekilde uygulamaya aktarmak.
 
Müşterilerimizin ihtiyacı olan bakım, onarım, lojistik ve danışmanlık hizmetlerini çağdaş normlarda müşterilerimize artı değer kazandıracak ürün ve çözümlerle birlikte sunabilmek.
 
Tüm faaliyet alanlarımız dahilinde rakiplerimiz ile rekabette ve müşterilerimize karşı ahlaki ve etik değerler içerisinde hareket ederek başarılı olmak.
 
 

İÇERİK ALT
Duyuru
Copyright The easiest data publishing tool Tasarım ve Kodlama : İpek Bilgisayar Ltd.Şti.